Шліфувальна машина Metabo SRE 4351 TurboTec 611351000
Metabo SRE 4351 TurboTec 611351000 без кейскейс |
|
Модель 611351000 поставляється без кейса, а модель 611351700 — з кейсом і набором насадок
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SRE 4351 TurboTec 611351000
Усі ціни 12 →Віброшліфмашина Metabo SRE 4351 TurboTec(611351000) | 8 416 грн. |
Вібраційна шліфмашина Metabo SRE 4351 TurboTec 611351000 | 8 417 грн. |
Вібраційна шліфмашина Metabo SRE 4351 TURBOTEC (611351000) 611351000 | 8 859 грн. |
Вібраційна шліфувальна машина Metabo SRE 4351 TurboTec 611351000 | 8 417 грн. |
Шлифмашина вибрационная Metabo SRE 4351 TURBOTEC (611351000) | 8 417 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Metabo SRE 4351 TurboTec 611351000
Ціни на Metabo SRE 4351 TurboTec 611351000 |
---|---|---|---|---|
Metabo SRE 4351 TurboTec 611351000 | від 8 416 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo SRE 4351 TurboTec 611351700 | від 10 565 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →