Пряма шліфмашина Metabo GA 18 LTX 600638890
Metabo GA 18 LTX 600638890 |
|
Модель 600638890 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса; модель 600638840 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом; в комплекті моделі 600638650 два акумулятора (5.2 Агод), зарядний пристрій і кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo GA 18 LTX 600638890
Усі ціни 7 →Акумуляторна пряма шліфувальна машина Metabo GA 18 LTX без АКБ (600638890) | 10 786 грн. |
Акумуляторна пряма шліфмашина Metabo GA 18 LTX (без акумулятора) 600638890 | 10 786 грн. |
Акумуляторна прямошліфувальна машина Metabo GA 18 LTX, без акб та з/п, у к | 10 786 грн. |
Акк. Пряма шліфмашина Metabo GA 18 LTX (каркас) | 6 769 грн. |
Metabo GA 18 LTX, 18V (bez a i ładowarki) 600638890 | 17 200 грн. |
Metabo GA 18 LTX, 18V (bez a i ładowarki) 600638890 | 17 630 грн. |
Metabo GA 18 LTX, 18V (bez a i ładowarki) 600638890 | 18 060 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo GA 18 LTX 600638890
Ціни на Metabo GA 18 LTX 600638890 |
---|---|---|---|---|
Metabo GA 18 LTX 600638890 | від 6 769 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo GA 18 LTX 600638650 | від 17 607 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo GA 18 LTX 600638840 | від 11 227 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →