Дриль-шурупокрут Milwaukee M12 BPD-402C (4933441935)
Відео 1Фото 5 |
Milwaukee M12 BPD-402C |
|
Модель M12 BPD-0 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі M12 BPD-202C два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті моделі M12 BPD-402C два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 BPD-402C
Milwaukee M12 BPD-402C 4933441935 | 13 200 грн. |
Milwaukee M12 BPD-402C 4933441935 | 13 530 грн. |
Milwaukee M12 BPD-402C 4933441935 | 13 860 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 BPD-402C
Ціни на Milwaukee M12 BPD-402C |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 BPD-202C | від 10 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 BPD-402C | від 13 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 BPD-0 | від 4 536 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →