Витяжка Minola HBI 7612 I 1000 LED нержавіюча сталь
Фото 9 |
Minola HBI 7612 I 1000 LED нержавіюча сталь 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HBI 7612 I 1000 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 21 →Minola Minola HBI 7612 I 1000 LED | 4 589 грн. |
Minola HBI 7612 I 1000 LED | 4 589 грн. |
Кухонна витяжка Minola HBI 7612 I 1000 LED | 4 589 грн. |
Вытяжка Minola Hbi 7612 I 1000 Led | 4 441 грн. |
MINOLA HBI 7612 I 1000 LED | 4 689 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Minola HBI 7612 I 1000 LED
Ціни на Minola HBI 7612 I 1000 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HBI 7612 WH 1000 LED білий | від 4 314 грн. | 25 пропозицій | ||
Minola HBI 7612 I 1000 LED нержавіюча сталь | від 4 441 грн. | 22 пропозиції | ||
Minola HBI 7612 BL 1000 LED чорний | від 4 441 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →