Витяжка Minola HVS 9412 BL 850 LED чорний
Фото 11 |
Minola HVS 9412 BL 850 LED чорний 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HVS 9412 BL 850 LED чорний
Усі ціни 24 →Minola Minola HVS 9412 BL 850 LED 5902767906722 | 6 799 грн. |
Minola HVS 9412 BL 850 LED | 6 799 грн. |
Кухонна витяжка Minola HVS 9412 BL 850 LED | 6 799 грн. |
Minola HVS 9412 BL 850 LED | 6 799 грн. |
Вытяжка Minola Hvs 9412 Bl 850 Led | 6 800 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Minola HVS 9412 BL 850 LED
Ціни на Minola HVS 9412 BL 850 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HVS 9412WH 850 LED | від 6 313 грн. | 24 пропозиції | ||
Minola HVS 9412 IV 850 LED слонова кістка | від 6 313 грн. | 24 пропозиції | ||
Minola HVS 9412 GR 850 LED сірий | від 6 313 грн. | 25 пропозицій | ||
Minola HVS 9412 BL 850 LED чорний | від 6 133 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →