Витяжка Minola HPL 504 BL чорний
Фото 8 |
Minola HPL 504 BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HPL 504 BL чорний
Усі ціни 12 →Витяжка пласка Minola Hpl 504 BL | 2 299 грн. |
Вытяжка плоская Minola hpl 504 bl | 2 310 грн. |
Витяжка пласка Minola HPL 504 BL | 2 068 грн. |
Кухонная вытяжка Minola HPL 504 BL | 2 349 грн. |
Витяжка Minola HPL 504 BL | 2 039 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Minola HPL 504 BL
Ціни на Minola HPL 504 BL |
---|---|---|---|---|
Minola HPL 504 WH білий | від 2 110 грн. | 3 пропозиції | ||
Minola HPL 504 I нержавіюча сталь | від 2 075 грн. | 8 пропозицій | ||
Minola HPL 504 BL чорний | від 1 999 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →