Витяжка Minola HDN 6224 WH 700 LED білий
Фото 9 |
Minola HDN 6224 WH 700 LED білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HDN 6224 WH 700 LED білий
Усі ціни 13 →Minola HDN 6224 WH 700 LED | 3 799 грн. |
Кухонна витяжка Minola HDN 6224 WH 700 LED | 3 699 грн. |
Вытяжка Minola Hdn 6224 Wh 700 Led | 3 800 грн. |
Витяжка Minola HDN 6224 WH 700 LED (похила) HDN 6224 WH 700 LED (похила) | 3 799 грн. |
Вытяжка декоративная наклонная Minola hdn 6224 wh 700 led | 3 458 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Minola HDN 6224 WH 700 LED
Ціни на Minola HDN 6224 WH 700 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HDN 6224 WH 700 LED білий | від 3 458 грн. | 14 пропозицій | ||
Minola HDN 6224 BL 700 LED чорний | від 3 367 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →