Витяжка Minola HVS 6232 BL/I 700 LED чорний
Фото 6 |
Minola HVS 6232 BL/I 700 LED чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HVS 6232 BL/I 700 LED чорний
Усі ціни 16 →Minola Minola HVS 6232 BL/INOX 700 LED | 5 199 грн. |
Minola HVS 6232 BL/INOX 700 LED | 5 199 грн. |
Кухонна витяжка Minola HVS 6232 BL/INOX 700 LED | 4 299 грн. |
Minola HVS 6232 BL/INOX 700 LED | 5 199 грн. |
Витяжка Minola HVS 6232 BL/INOX 700 LED | 5 145 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Minola HVS 6232 BL/I 700 LED
Ціни на Minola HVS 6232 BL/I 700 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HVS 6232 WH/I 700 LED білий | від 4 257 грн. | 29 пропозицій | ||
Minola HVS 6232 BL/I 700 LED чорний | від 4 299 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →