Витяжка Minola HDN 9412 BL 850 LED чорний
Фото 9 |
Minola HDN 9412 BL 850 LED чорний 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HDN 9412 BL 850 LED чорний
Усі ціни 21 →Minola Minola HDN 9412 BL 850 LED 5902767906715 | 5 999 грн. |
Minola HDN 9412 BL 850 LED | 5 999 грн. |
Кухонна витяжка Minola HDN 9412 BL 850 LED | 5 999 грн. |
Minola HDN 9412 BL 850 LED | 5 999 грн. |
Вытяжка Minola Hdn 9412 Bl 850 Led | 5 774 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →