Умивальник Miraggio Fly 1000 0000733 1000 мм
Фото 10 |
Miraggio Fly 1000 0000733 1000 мм1200 мм |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Fly 1000 0000733 1000 мм
Усі ціни 19 →Раковина накладна Miraggio Fly 100 см білий матовий 0000734 | 10 932 грн. |
Умивальник Miraggio Fly 1000, miramarble, білий глянцевий 60220241435 | 9 963 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник FLY 1000 | 9 963 грн. |
Умивальник MIRAGGIO FLY 1000 | 9 963 грн. |
Умывальник FLY 1000 Miraggio 100x48 miraggio-0000733 | 9 963 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Miraggio Fly 1000 0000733
Ціни на Miraggio Fly 1000 0000733 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Fly 1000 0000733 1000 мм | від 9 963 грн. | 19 пропозицій | ||
Miraggio Fly 1200 0000669 1200 мм | від 12 051 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →