Умивальник Miraggio Jessel 1100-2 0000923 1100 мм
Фото 8 |
Miraggio Jessel 1100-2 0000923 1100 мм1200 мм |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Jessel 1100-2 0000923 1100 мм
Усі ціни 11 →Miraggio Miraggio Умивальник JESSEL 1100-2 | 9 315 грн. |
Умивальник MIRAGGIO JESSEL 1100-2 | 9 315 грн. |
Умывальник JESSEL 1100-2 Miraggio 110x45 miraggio-0000923 | 9 315 грн. |
Умивальник JESSEL 1100-2 (0000923) 0000923 | 9 315 грн. |
MIRAGGIO Умивальник JESSEL 1100-2 (0000923) | 9 315 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Miraggio Jessel 1100-2 0000923
Ціни на Miraggio Jessel 1100-2 0000923 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Jessel 1100-2 0000923 1100 мм | від 9 315 грн. | 11 пропозицій | ||
Miraggio Jessel 1200-2 0000783 1200 мм | від 10 602 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →