Змішувач MIXXUS Nem 006 Euro MI1607
MIXXUS Nem 006 Euro MI1607 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Nem 006 Euro MI1607
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом MIXXUS NEM 006 хром си | 1 199 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS NEM 006 (MI1607) | 1 199 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus Nem 006 (MI1607) | 1 199 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS NEM 006 (MI1607) | 1 199 грн. |
Змішувач Для Ванни Mixxus Nem 006 (Mi1607) | 1 199 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →