Змішувач MIXXUS SUS 011 SS2811
Фото 4 |
MIXXUS SUS 011 SS2811 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS SUS 011 SS2811
Усі ціни 33 →Змішувач кухонний однозахватний MIXXUS SUS бежевий нержавіюча сталь SS2791 | 813 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS SUS-011 бежевый (SS2791) | 813 грн. |
Кухонний змішувач MIXXUS SUS 011 (SS2811) | 750 грн. |
Кран для кухні одновентильний MIXXUS SUS сатин нержавіюча сталь SS2795 | 523 грн. |
Кран на кухню одновентильний MIXXUS SUS хром нержавіюча сталь SS2811 | 750 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →