Велосипед ORBEA Carpe 15 2021 frame M
Фото 4 |
ORBEA Carpe 15 2021 frame M |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Купити ORBEA Carpe 15 2021 frame M
Усі ціни 9 →Велосипед Orbea Carpe 15 21 L40253SB M Dark Red (L40253SB) | 43 120 грн. |
Велосипед 28" Orbea CARPE 15 dark red M (170-180 см) L40253SB | 32 342 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 15 M 2021 Dark Red (L40253SB) | 41 610 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 15 M 2021 Dark Red (L40253SB) | 41 248 грн. |
Orbea Велосипед Orbea Carpe 15 28" размер M 2021 Red L40253SB | 30 724 грн. |
Щоденні поїздки до магазину, на роботу та по особистих справах — найкраще, що можна придумати для велосипеда ORBEA Carpe 15 2021. Цей «міський мешканець» найкраще пристосований під пересування артеріями кам'яних джунглів.
Дискові гідравлічні гальма
Велосипед випущений на полегшену алюмінієву раму з ригідною вилкою з того ж алюмінію. Запорукою відмінного накату байка виступають великі колеса з розмірами 28 дюймів у діаметрі. А за оперативне гальмування велосипеда відповідають потужні дискові гальма із гідравлічними приводами Shimano MT200. На передньому та задньому колесах байка встановлені ротори 160 мм.
Обважування на базі комплектуючих Shimano Altus
Обважування моделі зібране з комплектуючих початкового рівня Shimano Altus. Зокрема, велосипед обзавівся 9-швидкісною трансмісією з однією передньою зіркою та задньою касетою на 9 передач Sun Race CSM989. Тригерні манетки для управління перемиканням передач винесені на пряме кермо міського байка. Троси для трансмісії та гальмівної системи прокладені всередині рами велосипеда.
Атрибути «міського мешканця»
Характерні атрибути "міських кровей" моделі - повнорозмірні крила, багажник над заднім колесом, щиток на ланцюг, фара головного світла та задній стоп-сигнал. ORBEA Carpe 15 2021 забезпечує комфортабельні поїздки в умовах щільного міського трафіку та яскраво виділяється у потоці завдяки цікавим поєднанням кольорів у розмальовках рами.
Модификації ORBEA Carpe 15 2021 frame M
Ціни на ORBEA Carpe 15 2021 frame M |
---|---|---|---|---|
ORBEA Carpe 15 2021 frame L | від 26 626 грн. | 6 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 15 2021 frame M | від 30 724 грн. | 9 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 15 2021 frame S | від 33 149 грн. | 1 пропозиція | ||
ORBEA Carpe 15 2021 frame XL | від 30 724 грн. | 32 пропозиції | ||
ORBEA Carpe 15 2021 frame XS | від 30 724 грн. | 16 пропозицій |