Велосипед ORBEA Carpe 15 2021 frame S
Фото 4 | 33 149 грн. Купити! Велосипед 28 Orbea Carpe 15 2021 17 зеленый/черный L40248SAGroosha.uaЗ нами 8 років (Київ) Поскаржитись |
ORBEA Carpe 15 2021 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ORBEA Carpe 15 2021 frame S
Ціни на ORBEA Carpe 15 2021 frame S |
---|---|---|---|---|
ORBEA Carpe 15 2021 frame L | від 26 626 грн. | 6 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 15 2021 frame M | від 30 724 грн. | 9 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 15 2021 frame S | від 33 149 грн. | 1 пропозиція | ||
ORBEA Carpe 15 2021 frame XL | від 30 724 грн. | 32 пропозиції | ||
ORBEA Carpe 15 2021 frame XS | від 30 724 грн. | 16 пропозицій |