Велосипед ORBEA Carpe 20 2021 frame S
Відео 1Фото 4 |
ORBEA Carpe 20 2021 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Carpe 20 2021 frame S
Усі ціни 10 →Велосипед Orbea Carpe 20 21 L40148SB S Dark Red( L40148SB) | 38 040 грн. |
Велосипед 28" Orbea CARPE 20 dark red S (160-170 см) L40148SB | 28 531 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 20 S 2021 Dark Red (L40148SB) | 36 708 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 20 S 2021 Dark Red (L40148SB) | 36 388 грн. |
Orbea Велосипед Orbea Carpe 20 28" размер S 2021 Red L40148SB | 27 104 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ORBEA Carpe 20 2021 frame S
Ціни на ORBEA Carpe 20 2021 frame S |
---|---|---|---|---|
ORBEA Carpe 20 2021 frame L | від 28 913 грн. | 1 пропозиція | ||
ORBEA Carpe 20 2021 frame M | від 27 104 грн. | 15 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 20 2021 frame S | від 27 104 грн. | 10 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 20 2021 frame XL | від 27 104 грн. | 18 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 20 2021 frame XS | від 27 104 грн. | 9 пропозицій |