Кондиціонер Cooper&Hunter Air-Master CH-S09FTXP-NG 26 м²
Відео 3Фото 2 |
Ефективний інверторний кондиціонер з підвищеним робочим ресурсом для професійних інсталяцій. Являє собою інверторне спліт-систему, призначену для настінного монтажу. Є однією з моделей лінійки Cooper&Hunter Air Master Inverter зразка 2020 модельного року. Оснащений надійним і потужним японським інверторним компресором Daikin. Призначений для використання в офісних, малих комерційних або житлових приміщеннях загальною площею до 26 м².
Відрізняється тихою роботою внутрішнього блока, відмінну енергоефективність класу А+ і ефективної фільтрації багатоступінчастої системи пропускається повітря (CH 7-SKY Technology, до 560 м³/год), Кондиціонер Cooper&Hunter Air-Master CH-S09FTXP-NG може працювати в 4 основних режимах: охолодження, обігріву, вентиляції (фільтрування) та осушення повітря. Крім фільтрів, ця модель оснащується іонізатором, збагачують повітря корисними негативно зарядженими аероіонами.
Для роботи на обігрів в зимовий час є антиобморожувача, яка виручає при температурах до -15 °C. Передбачена функція автоматичного самоочищення теплообмінника внутрішнього блока, запобігає утворення колоній грибкових мікроорганізмів і цвілевих. Вбудований Wi-Fi модуль дозволяє керувати кондиціонером дистанційно (зі смартфона/планшета) або інтегрувати його в систему розумного будинку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Air-Master CH-S09FTXP-NG 26 м²
Усі ціни 8 →Кондиционер Cooper&Hunter Air Master Inverter CH-S09FTXP-NG | 18 600 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Air Master Inverter CH-S09FTXP-NG | 16 940 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXP-NG | 16 948 грн. |
Cooper&Hunter CH-S09FTXP-NG | 16 945 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Cooper&Hunter AIR MASTER INVERTER CH- | 21 360 грн. |
Модификації Cooper&Hunter Air-Master CH-S09FTXP-NG
Ціни на Cooper&Hunter Air-Master CH-S09FTXP-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Air-Master CH-S07FTXP-NG 22 м² | від 15 140 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Air-Master CH-S09FTXP-NG 26 м² | від 16 940 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Air-Master CH-S12FTXP-NG 35 м² | від 19 140 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Air-Master CH-S18FTXP-NG 46 м² | від 25 390 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Air-Master CH-S24FTXP-NG 62 м² | від 32 440 грн. | 8 пропозицій |