Заглибний насос Pedrollo UPm 4/4-GE
19 737 грн. Купити! Насос для колодязя Pedrollo UPm 4/4 - GE однофазное 48SP2145A1Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Pedrollo UPm 4/4-GE поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості заглибного насоса Pedrollo UPm 4/4-GE:
- Модель з маркуванням UP оснащена трифазним двигуном. Вага при цьому відрізняється
- Доступна версія без поплавкового вимикача
Модификації Pedrollo UPm 4/4-GE
Ціни на Pedrollo UPm 4/4-GE |
---|---|---|---|---|
Pedrollo UPm 2/2-GE | від 18 112 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo UPm 2/3-GE | від 17 763 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo UPm 2/4-GE | від 19 737 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo UPm 2/5-GE | від 20 898 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo UPm 2/6-GE | від 20 274 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo UPm 4/3-GE | від 17 123 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo UPm 4/4-GE | від 19 737 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo UPm 4/5-GE | від 19 347 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo UPm 4/6-GE | від 20 274 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo UPm 8/3-GE | від 20 898 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo UPm 8/4-GE | від 22 059 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →