Ківш Pepper Basil PR-1201-14
Фото 3 |
Pepper Basil PR-1201-14 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Basil PR-1201-14
Усі ціни 10 →Ковш Pepper Basil 0,8л (PR-1201-14) PR-1201-14 | 574 грн. |
Ківш Pepper Basil 0,8 л (PR-1201-14) PR-1201-14 | 576 грн. |
Pepper PR-1201-14 | 615 грн. |
Pepper Basil 14х7 см 0.8 л (PR-1201-14) Basil14х7см0.8л(PR-1201-14) | 579 грн. |
Pepper Ківш Pepper Basil 0,8 л (PR-1201-14) PR-1201-14 | 576 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →