Каструля Pepper Purple Iris PR-1107-18
Pepper Purple Iris PR-1107-18 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Purple Iris PR-1107-18
Кастрюля Pepper Purple Iris 18x10,5 см 2,3 л PR-1107-18 (107772) 107772 | 733 грн. |
Каструля Pepper Purple Iris 18x10,5 см 2,3 л PR-1107-18 (107772) 107772 | 735 грн. |
Pepper Каструля Pepper Purple Iris 18x10,5 см 2,3 л PR-1107-18 (107772) 10 | 735 грн. |
Каструля Pepper Purple Iris 18x10, 5 см 2,3 л PR-1107-18 (107772) | 1 011 грн. |
Каструля Pepper Purple Iris 18x10, 5 см 2,3 л PR-1107-18 (107772) | 840 грн. |
Модификації Pepper Purple Iris PR-1107-18
Ціни на Pepper Purple Iris PR-1107-18 |
---|---|---|---|---|
Pepper Purple Iris PR-1107-16 | від 737 грн. | 2 пропозиції | ||
Pepper Purple Iris PR-1107-18 | від 733 грн. | 5 пропозицій | ||
Pepper Purple Iris PR-1107-20 | від 918 грн. | 2 пропозиції | ||
Pepper Purple Iris PR-1107-22 | від 1 037 грн. | 2 пропозиції | ||
Pepper Purple Iris PR-1107-24 | від 954 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →