Каструля Pepper Bell PR-1112-20
Pepper Bell PR-1112-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Bell PR-1112-20
Усі ціни 7 →PEPPER PR-1112-20 | 1 091 грн. |
Каструля Pepper Bell PR-1112-20 20 см 3.6 л | 1 150 грн. |
Каструля PR-1112-20 BELL 20 см 3.6 л PEPPER | 869 грн. |
Каструля PR-1112-20 BELL 20 см 3.6 л PEPPER | 873 грн. |
Каструля Pepper Bell 3.6 л PR-1112-20 (127023) | 941 грн. |
Каструля Pepper Bell PR-1112-20 20 см 3.6 л | 1 196 грн. |
Каструля Pepper Bell 3.6 л PR-1112-20 (127023) | 975 грн. |
Модификації Pepper Bell PR-1112-20
Ціни на Pepper Bell PR-1112-20 |
---|---|---|---|---|
Pepper Bell PR-1112-16 | від 669 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-18 | від 709 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-20 | від 869 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-22 | від 919 грн. | 8 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-24 | від 1 069 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →