Кухонний ніж Victorinox Standard 5.0633
Victorinox Standard 5.0633 червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.0633
Усі ціни 9 →Кухонный нож Victorinox 5.0633 | 292 грн. |
Кухонный нож Victorinox с волнистым лезвием, черный нейлон 5.0633 | 292 грн. |
Кухонный нож Victorinox Standard Paring 5.0633 | 286 грн. |
Кухонний ніж Victorinox для нарізки 80 мм Black (5.0633) | 292 грн. |
Ніж кухонний Victorinox Paring для нарізки (Vx50633) | 292 грн. |
ще 4 пропозиції
Колірні варіанти:
- Модель 5.0631 — червоний
- Модель 5.0633 — чорний
Модификації Victorinox Standard 5.0633
Ціни на Victorinox Standard 5.0633 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Standard 5.0631 | від 286 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Standard 5.0633 | від 286 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →