Кухонний ніж Victorinox Standard 5.3033
Victorinox Standard 5.3033 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.3033
Усі ціни 9 →Нож кухонный Victorinox 5.3033 | 292 грн. |
Нож кухонный Victorinox с волнистым лезвием, черный 5.3033 | 292 грн. |
Кухонный нож Victorinox Standard Paring 5.3033 | 286 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Standard для чищення 80 мм Black (5.3033) | 292 грн. |
Ніж кухонний Victorinox Paring 8 см серрейторна заточка (Vx53033) | 292 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →