Сковорідка Polaris Allure 26F 26 см коричневий
Фото 6 |
Polaris Allure 26F 24 см 26 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Allure 26F 26 см коричневий
Polaris Allure AL 26F 22207 | 689 грн. |
Сковорода звичайна Polaris Allure AL 26F | 536 грн. |
Сковорода звичайна Polaris Allure AL 26F | 644 грн. |
Модификації Polaris Allure 26F
Ціни на Polaris Allure 26F |
---|---|---|---|---|
Polaris Allure 24F 24 см коричневий | від 492 грн. | 2 пропозиції | ||
Polaris Allure 26F 26 см коричневий | від 536 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →