Сковорідка Polaris Bellagio 26F 26 см
Відео 2Фото 5 |
Polaris Bellagio 26F 24 см26 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Bellagio 26F 26 см
Усі ціни 18 →Сковорода POLARIS Bellagio-26FD Bellagio-26FD (лит. ал.. 26 см) (008458) | 569 грн. |
Сковорода Polaris Bellagio-26 FD, 26 см (008458) | 749 грн. |
Polaris Bellagio 26FD d26см, с'ем.ручкой без кришки, індукція (008458) | 712 грн. |
Polaris Bellagio 26FD d26см, съем.ручкой без крышки, индукция (008458) | 712 грн. |
Сковорода Polaris 26 см (Bellagio 26FD) | 749 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Polaris Bellagio 26F
Ціни на Polaris Bellagio 26F |
---|---|---|---|---|
Polaris Bellagio 24F 24 см | від 408 грн. | 26 пропозицій | ||
Polaris Bellagio 26F 26 см | від 474 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →