Каструля RiNGEL Zira RG-21006-24
Фото 4 |
RiNGEL Zira RG-21006-24 |
|
Внутрішнє тришарове антипригарне покриття.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zira RG-21006-24
Усі ціни 6 →Кастрюля RINGEL Zira с крышкой низкая 24 см (4.1л) (RG-21006-24) RG-21006- | 1 168 грн. |
Каструля Ringel Zira з кришкою низька 4.1 л (RG-21006-24) RG-21006-24 | 1 196 грн. |
Ringel Каструля Ringel Zira з кришкою низька 4.1 л (RG-21006-24) RG-21006- | 1 196 грн. |
Каструля Ringel Zira з кришкою низька 24 см 4.1 л (RG-21006-24) | 1 199 грн. |
Каструля RINGEL Zira RG-21006-24 (4.1л/24см) | 1 456 грн. |
Каструля Ringel Zira з кришкою низька 4.1 л (RG-21006-24) | 1 469 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →