Кухонна мийка Q-tap 67x44 L 0.8 675x448 ліва
Фото 12 |
Q-tap 67x44 L 0.8 675x448 ліва 675x448 права |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючою накладкою із зворотного боку чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap 67x44 L 0.8 675x448 ліва
Кухонна мийка Q-Tap 6744L Micro Decor 0,8 мм (QT6744LMICDEC08) QT6744LMICD | 2 305 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap 6744L Micro Decor 0,8 мм (QT6744LMICDEC08) | 2 207 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap 6744L Satin 0,8 мм (QT6744LSAT08) | 1 957 грн. |
Модификації Q-tap 67x44 L 0.8
Ціни на Q-tap 67x44 L 0.8 |
---|---|---|---|---|
Q-tap 67x44 L 0.8 675x448 ліва | від 1 957 грн. | 3 пропозиції | ||
Q-tap 67x44 R 0.8 675x448 права | від 1 947 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →