Кухонна мийка Lidz 780x500/200 LIDZBLA0378050020045300 760x490
Фото 4 |
Lidz 780x500/200 LIDZBLA0378050020045300 |
|
Мийка в комплекті із змішувачем та сифоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 780x500/200 LIDZBLA0378050020045300 760x490
Усі ціни 9 →Lidz Lidz 780x500/200 BLA-03 (LIDZBLA03780500200) + Lidz Aria 015F (k35) B | 5 432 грн. |
Набір Кухонна мийка Lidz 780х500х200 і змішувач Lidz Aria чорний (LIDZBLA0 | 5 432 грн. |
Набір для кухні Lidz 2 в 1 (BLA-03) + Lidz Aria 45300 SD00051424 | 5 432 грн. |
Набор: Кухонная мойка Lidz 780x500/200 BLA-03 (LIDZBLA03780500200) + Lidz | 5 432 грн. |
Набір: Кухонна мийка Lidz 780x500/200 BLA-03 (LIDZBLA03780500200) + Lidz A | 5 365 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →