Кухонна мийка Lidz 790x495/230 LIDZBLM1479049523045292 790x500
Фото 8 |
Lidz 790x495/230 LIDZBLM1479049523045292 |
|
Отвір під змішувач вказано на кресленні. Мийка в комплекті із змішувачем та сифоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 790x495/230 LIDZBLM1479049523045292 790x500
Усі ціни 8 →Lidz Lidz 790x495/230 BLM-14 (LIDZBLM14790495230) + Lidz Aria 015F (k35) B | 6 418 грн. |
Набір для кухні Lidz 2 в 1 (BLM-14) + Lidz Aria 45292 SD00051416 | 6 418 грн. |
Набор: Кухонная мойка Lidz 790x495/230 BLM-14 (LIDZBLM14790495230) + Lidz | 6 418 грн. |
Набір: Кухонна мийка Lidz 790x495/230 BLM-14 (LIDZBLM14790495230) + Lidz A | 6 338 грн. |
Набір: Кухонна мийка Lidz 790x495/230 BLM-14 (LIDZBLM14790495230) + Lidz A | 6 418 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →