Кухонна мийка Lidz 790x495/230 LIDZBLA0379049523045299 780x495
Фото 9 |
Lidz 790x495/230 LIDZBLA0379049523045299 |
|
Отвір під змішувач вказано на кресленні. Мийка в комплекті із змішувачем та сифоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 790x495/230 LIDZBLA0379049523045299 780x495
Усі ціни 10 →Lidz Lidz 790x495/230 BLA-03 (LIDZBLA03790495230) + Lidz Aria 015F (k35) B | 6 418 грн. |
Набір Кухонна мийка Lidz 790х495х230 і змішувач Lidz Aria чорний (LIDZBLA0 | 6 418 грн. |
Набір для кухні Lidz 2 в 1 (BLA-03) + Lidz Aria 45299 SD00051423 | 6 418 грн. |
Набор: Кухонная мойка Lidz 790x495/230 BLA-03 (LIDZBLA03790495230) + Lidz | 6 418 грн. |
Набір: Кухонна мийка Lidz 790x495/230 BLA-03 (LIDZBLA03790495230) + Lidz A | 6 338 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →