Умивальник Ravak Classic 800 L 800 мм чаша праворуч (XJDL1180000)
Фото 5 |
Ravak Classic 800 L 800 мм чаша ліворуч 800 мм чаша праворуч |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Classic 800 L 800 мм чаша праворуч
Ravak Ravak Раковина CLASSIC 800, 80х49 см, ліва - XJDL1180000 | 8 874 грн. |
Раковина Ravak Classic 800 (XJDL1180000) | 8 875 грн. |
Умивальник Ravak Classic 800 L з отвором (XJDL1180000) | 12 700 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. XJDL1180000 — крило з лівого боку
- арт. XJDP1180000 — крило з правого боку
Модификації Ravak Classic 800 L
Ціни на Ravak Classic 800 L |
---|---|---|---|---|
Ravak Classic 800 R 800 мм чаша ліворуч | від 8 875 грн. | 2 пропозиції | ||
Ravak Classic 800 L 800 мм чаша праворуч | від 8 874 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →