Змішувач Ravak Classic CL 066.00
Ravak Classic CL 066.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Classic CL 066.00
Усі ціни 6 →Зовнішня частина прихованого змішувача RAVAK CLASSIC хром латунь 180x143мм | 3 914 грн. |
Ravak Ravak Змішувач CLASSIC д/прих.монтажу без перемикач для R-box (CL 06 | 3 129 грн. |
Змішувач для душу Ravak Classic CL 066.00 X070089 | 3 130 грн. |
Змішувач для душу Ravak Classic CL.066.00 с R-box (X070089) | 4 460 грн. |
Змiшувач для душу RAVAK Classic CL 066.00 X070089 | 3 913 грн. |
Зовнішня частина прихованого змішувача RAVAK CLASSIC хром латунь 180x143мм | 3 913 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →