Умивальник REA Daria 440 REA-U9900 440 мм
Фото 6 |
REA Daria 440 REA-U9900 |
|
Глибина чаші — 127 мм Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Daria 440 REA-U9900 440 мм
Усі ціни 9 →Умивальник підлоговий REA U9900 DARIA 440x380x840мм прямокутний білий reac | 13 975 грн. |
Раковина окремостояча Rea Daria белый (REA-U9900) REA-U9900 | 13 939 грн. |
Rea Daria | 11 111 грн. |
Умивальник (раковина) Rea DARIA білий підлоговий REA-U9900 | 13 974 грн. |
Умывальник Rea Daria напольный белый REA-U9900 | 13 975 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →