Умивальник REA Holly 400 REA-U8005 400 мм
Фото 8 |
REA Holly 400 REA-U8005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Holly 400 REA-U8005 400 мм
Усі ціни 7 →Умивальник підлоговий REA HOLLY 400x405x850мм прямокутний білий REA-U8005 | 18 340 грн. |
Rea Holly 40,5x85 REAU8005 | 14 960 грн. |
Rea Holly 40,5x85 REAU8005 | 15 334 грн. |
Умывальник Rea Holly напольный белый REA-U8005 | 18 340 грн. |
Rea Holly 40,5x85 REAU8005 | 15 708 грн. |
Умивальник підлоговий REA HOLLY 400x405x850мм прямокутний білий REA-U8005 | 18 340 грн. |
Умивальник Окремий HOLLY REA-U8005 | 22 924 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →