Умивальник REA Lara 485 REA-U9888 485 мм
Фото 13 |
REA Lara 485 REA-U9888 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Lara 485 REA-U9888 485 мм
Усі ціни 37 →Умивальник накладний Rea Lara 49 см beige REA-U9887 | 4 297 грн. |
Умивальник накладний REA LARA STONE 485x350x135мм сірий овальний REA-U9888 | 4 470 грн. |
Раковина накладна Rea Lara бежевый (REA-U9887) REA-U9887 | 4 297 грн. |
Rea умивальник Rea Lara 35x48,5 beige (REA-U9887) | 4 470 грн. |
Умивальник (раковина) REA LARA STONE накладний REA-U9888 | 4 470 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →