Умивальник REA Belinda Mini 370 REA-U5667 370 мм
Фото 17 |
REA Belinda Mini 370 REA-U5667 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Belinda Mini 370 REA-U5667 370 мм
Усі ціни 13 →Раковина накладна Rea Belinda 37 см REA-U5667 | 1 861 грн. |
Умивальник накладний REA U5667 BELINDA MINI 370x255x115мм прямокутний біли | 1 936 грн. |
Раковина накладна Rea Belinda Міnі белый (REA-U5667) REA-U5667 | 1 861 грн. |
Rea умивальник Rea Belinda Mini 25,5x37 white (REA-U5667) | 1 936 грн. |
Умивальник (раковина) REA BELINDA MINI накладний білий REA-U5667 | 1 936 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →