Сковорідка RiNGEL Expert RG-1144-28 28 см (6806800)
RiNGEL Expert RG-1144-28 |
|
Вбудована система дозування олії для приготування із мінімальним використанням жиру. Найменше розподіл системи відповідає 5 мл, а більше – 10 мл олії.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Expert RG-1144-28 28 см
Сковорода універсальна Ringel Expert RG-1144-28 28 см | 1 234 грн. |
Сковорода універсальна Ringel Expert RG-1144-28 28 см | 1 172 грн. |
Сковорода Ringel Expert 28 см з'ємна ручка без кришки (RG-1144-28) | 1 240 грн. |
Модификації RiNGEL Expert RG-1144-28
Ціни на RiNGEL Expert RG-1144-28 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Expert RG-1144-22 22 см | від 500 грн. | 9 пропозицій | ||
RiNGEL Expert RG-1144-24 24 см | від 885 грн. | 7 пропозицій | ||
RiNGEL Expert RG-1144-26 26 см | від 1 015 грн. | 7 пропозицій | ||
RiNGEL Expert RG-1144-28 28 см | від 1 172 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →