Сковорідка RiNGEL Fusion RG-1145-26 26 см
Фото 9 |
RiNGEL Fusion RG-1145-26 |
|
Система дозування олії на поверхні сковороди. Найменше розподіл системи відповідає 5 мл олії, а більше - 10 мл.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Fusion RG-1145-26 26 см
Усі ціни 18 →Сковорода Ringel Fusion, 26 см (RG-1145-26) | 599 грн. |
Сковорода Ringel Fusion 26 см (RG-1145-26) | 863 грн. |
Сковорода Ringel Fusion 26 см без кришки (RG-1145-26) 6 851 756 | 654 грн. |
Сковорода RINGEL Fusion classic 26 см с нарезками (RG-1145-26) RG-1145-26 | 749 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації RiNGEL Fusion RG-1145-26
Ціни на RiNGEL Fusion RG-1145-26 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Fusion RG-1145-22 22 см | від 400 грн. | 17 пропозицій | ||
RiNGEL Fusion RG-1145-24 24 см | від 556 грн. | 19 пропозицій | ||
RiNGEL Fusion RG-1145-26 26 см | від 599 грн. | 19 пропозицій | ||
RiNGEL Fusion RG-1145-28 28 см | від 659 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →