Кухонний ніж Tramontina Barbecue 22938/108
Tramontina Barbecue 22938/108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Barbecue 22938/108
Усі ціни 14 →Ніж Tramontina Barbecue для м'яса 20.3 см (22938/108) | 503 грн. |
Нож Tramontina Barbecue для мяса 20.3 см (22938/108) | 503 грн. |
Нож TRAMONTINA Barbecue нож д/мяса 203мм инд.блист (22938/108) 22938/108 | 501 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Barbecue для м'яса 203 мм (22938/108) 22938/108 | 426 грн. |
Tramontina Barbecue (22938/108) 22938/108 | 529 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →