Кухонний ніж Tramontina Polywood 21126/196
Tramontina Polywood 21126/196 коричневий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21126/196
Усі ціни 23 →Ніж для м'яса Tramontina Polywood, 152 мм (6188650) | 381 грн. |
Ніж для м'яса Tramontina Polywood 21126/196 (152мм) | 483 грн. |
Нож для мяса Tramontina Polywood 21126/196 (152мм) | 483 грн. |
Кухонный нож Tramontina Polywood 21126/196 (6188650) | 508 грн. |
Нож для мяса Tramontina Polywood 15,2 см 21126/196 | 382 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Tramontina Polywood 21126/196
Ціни на Tramontina Polywood 21126/196 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Polywood 21126/196 | від 351 грн. | 29 пропозицій | ||
Tramontina Polywood 21126/176 | від 402 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →