Кухонний ніж Tramontina Dynamic 22315/108
Tramontina Dynamic 22315/108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Dynamic 22315/108
Усі ціни 17 →Кухонный нож Tramontina Dynamic 22315/108 (6188688) | 394 грн. |
Нож с выступом Tramontina Dynamic 20,3 см 22315/108 | 312 грн. |
Нож TRAMONTINA DYNAMIC (22315/108) 22315/108 | 431 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Dynamic универсальный 203 мм (22315/108) 22315/108 | 313 грн. |
Tramontina Dynamic 203mm (22315/108) 22315/108 | 313 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Dynamic 22315/108:
- Товщина леза – 1-1.2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →