Сковорідка RiNGEL Fusion RG-1145-24 24 см
Фото 9 |
RiNGEL Fusion RG-1145-24 |
|
Система дозування олії на поверхні сковороди. Найменше розподіл системи відповідає 5 мл олії, а більше - 10 мл.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Fusion RG-1145-24 24 см
Усі ціни 18 →Сковорода Ringel Fusion, 24 см (RG-1145-24) | 535 грн. |
Сковорода Ringel Fusion класична 24см (RG-1145-24) | 757 грн. |
Сковорода Ringel Fusion классическая 24см (RG-1145-24) | 757 грн. |
Сковорода Ringel Fusion 24 см без кришки (RG-1145-24) 6 851 755 | 573 грн. |
Сковорода RINGEL Fusion classic 24 см с нарезками (RG-1145-24) RG-1145-24 | 676 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації RiNGEL Fusion RG-1145-24
Ціни на RiNGEL Fusion RG-1145-24 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Fusion RG-1145-22 22 см | від 400 грн. | 17 пропозицій | ||
RiNGEL Fusion RG-1145-24 24 см | від 535 грн. | 19 пропозицій | ||
RiNGEL Fusion RG-1145-26 26 см | від 599 грн. | 19 пропозицій | ||
RiNGEL Fusion RG-1145-28 28 см | від 659 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →