Набір посуду RiNGEL Fusion RG-6007 (6733720)
Фото 6 |
RiNGEL Fusion RG-6007 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Fusion RG-6007
Усі ціни 19 →RINGEL FUSION RG-6007 | 2 485 грн. |
Набір каструль Ringel Fusion 6 предметів (RG-6007) | 3 245 грн. |
Набор кастрюль Ringel Fusion 6 предметов (RG-6007) | 3 245 грн. |
RINGEL FUSION RG-6007 | 2 473 грн. |
Набор посуды ringel fusion набор кастрюль 6 пр. 1.9л+2.6 л+3.6 л (rg-6007) | 2 605 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →