ДБЖ RITAR RTP850L-U Proxima-L 850 ВА (9987)
Фото 3 |
RITAR RTP850L-U Proxima-L 850 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTP850L-U Proxima-L 850 ВА
Усі ціни 20 →ИБП RITAR RTP850L-U Proxima-L(9987) | 3 280 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar RTP850L-U (510W) Proxima-L (RTP850L- | 3 003 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP850L-U (510W) Proxima-L (RTP850L | 2 985 грн. |
Ritar RTP850L-U (510W) Proxima-L | 2 769 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar RTP850L-U (510W) Proxima-L (RTP850L- | 2 421 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації RITAR RTP850L-U Proxima-L
Ціни на RITAR RTP850L-U Proxima-L |
---|---|---|---|---|
RITAR RTP600L-U Proxima-L 600 ВА | від 2 100 грн. | 3 пропозиції | ||
RITAR RTP650L-U Proxima-L 650 ВА | від 2 180 грн. | 3 пропозиції | ||
RITAR RTP800L-U Proxima-L 800 ВА | від 2 477 грн. | 29 пропозицій | ||
RITAR RTP850L-U Proxima-L 850 ВА | від 2 421 грн. | 21 пропозиція |