Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.3813.18
Victorinox Fibrox 5.3813.18 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.3813.18
Усі ціни 13 →Кухонный нож Victorinox 5.3813.18 | 1 853 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Filleting Superflex 18см з черн. ручкою (5. | 1 761 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Filleting Superflex 18см с черн. ручкой (5. | 1 761 грн. |
Нож кухонный Victorinox черный 5.3813.18 | 1 853 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Fish Filleting Super Flexible 5.3813.18 | 1 519 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →