Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8713.20
Фото 3 |
Victorinox Swiss Classic 6.8713.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8713.20
Усі ціни 8 →Нож кухонный Victorinox SwissClassic 20 cм черный 6.8713.20B | 1 732 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic 20 см Black (68713.20B) | 1 646 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic 20 см Black (68713.20B) | 1 646 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic, 20cм, черный, блистер 6.8713.20B | 1 732 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Filleting Flexible 6.8713.20B | 1 420 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →