Кухонний ніж SAMURA MO-V SM-0049
Фото 4 |
SAMURA MO-V SM-0049 |
|
Рукоять з нитяної склотканини G-10. Лезо з молібден-ванадієвої сталі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA MO-V SM-0049
Усі ціни 8 →Кухонный нож для тонкой нарезки 251 мм Samura Mo-V (SM-0049) SM-0049 | 1 949 грн. |
Ніж для тонкої нарізки (слайсер) Samura Mo-V (SM-0049) | 1 949 грн. |
Кухонный нож для тонкой нарезки 251 мм Samura Mo-V (SM-0049) SM-0049 | 1 949 грн. |
Ніж слайсер Samura Mo-V (SM-0049) | 1 949 грн. |
Кухонний Ніж Для Тонкого Нарізування 251 Мм Samura Mo-V (SM-0049) SM-0049 | 1 891 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →