Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8713.16B
Victorinox Swiss Classic 6.8713.16B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8713.16B
Усі ціни 12 →Нож Victorinox Swiss Classic Filleting Flex 16 см 6.8713.16B | 1 614 грн. |
Ніж Victorinox SwissClassic Filleting Flex 16 см (6.8713.16B) | 1 534 грн. |
Нож Victorinox SwissClassic Filleting Flex 16 см (6.8713.16B) | 1 534 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic Filleting Flex 16см черный (блистер) | 1 614 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Filleting Flexible 6.8713.16B | 1 323 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →