Кухонний ніж Victorinox Swibo 5.8452.20
Victorinox Swibo 5.8452.20 |
|
Матеріал рукоятки-фіброкс. Це міцний термоеластопласт (ТЕП), матеріал з низькою стираністю і високою ударостійкістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swibo 5.8452.20
Усі ціни 10 →Кухонный нож Victorinox Swibo Fish Filleting Flex 20см 5.8452.20 | 1 853 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Swibo Fish Filleting 20см жовтий (58452.20) | 1 761 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Fish Filleting 20см желтый (58452.20) | 1 761 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swibo 5.8452.20 | 1 853 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Fish Filleting Flexible 5.8452.20 | 1 519 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →