Кухонний ніж Victorinox Swibo 5.8450.20
Victorinox Swibo 5.8450.20 |
|
Матеріал рукоятки-фіброкс. Це міцний термоеластопласт (ТЕП), матеріал з низькою стираністю і високою ударостійкістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swibo 5.8450.20
Усі ціни 14 →Кухонный нож Victorinox Swibo Fish Filleting Flex 20см 5.8450.20 | 1 732 грн. |
Victorinox Swibo Fish Filleting 20см з жовт. ручкою (58450.20) | 1 646 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swibo Fish Filleting Flex 20 см 5.8450.20 | 1 732 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Fish Filleting Flexible 5.8450.20 | 1 420 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →